تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - شادی و نشاط کودکان معلول ذهنی و جسمی در جشن پایان سال
آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز، لحظات شادی را برای کودکان معلول درجشن پایان سال برگزار نمود.به گزارش روابط عمومی با توجه به اینکه  شادی و خوشحالی از بدو تولد در سیستم مغزی کودک فعال می باشد. آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برای جلوگیری از احساس یاس و ناامیدی جشن ویژه ای به مناسبت پایان سال 1393 و شروع سال جدید برگزار نمود تا روح شادی و نشاط در کودکان رشد پیدا کند . این جشن با حضورکارکنان ، کودکان معلول ذهنی – جسمی مرکز روزانه و شبانه روزی ساختمان نیلوفر و با همراهی اعضاء انجمن بانوان نیکوکار استان البرز در سالن آمفی تاتر برگزار گردید .

جشن با قرائت قرآن توسط یکی از کودکان معلول آغاز گردید و پس از آن گروه هنری مخصوص کودکان ،اجرای برنامه عروسک گردانی همراه با موسیقی ، فضایی پر از خنده  و شادی ایجاد کردند و سفره هفت سین نمادین را با کمک کودکان پهن کردند. فضای سالن و برنامه ها با هماهنگی گروه برگزار کننده کاملاً کودکانه بود تا بتوانند بدونه هیچ محدودیتی مراسم را تا پایان همراهی کنند.

همراهی خالصانه معنوی:

حضور بانوان نیکوکار پرتحرک ، فعال ، شاد و پر انرژی به شادی جشن افزوده بود. آنها با پوشیدن تن پوش عروسکی و حضور در بین کودکان موجباب شادی آنها را فراهم نمودند و به تمامی کودکان بادکنک و کلاه میدادند در آخر مدیر انجمن بانوان نیکوکار خانم نظری دوست با اهداء کادو از کارکنان زحمتکش بخش نگهداری روزانه و شبانه روزی کودکان تقدیر و تشکر نمود.

گروهی از هنرمندان تاتر برای بوجود آوردن فضایی کودکانه تر ، صورت کودکان را نقاشی کردند کاری که بقول خودشان بدلیل خاص بودن شرایط کودکان معلول اصلاً سخت نبود بلکه لذّت بخش بود.


طبقه بندی: فعالیت ها، 

تاریخ : چهارشنبه 27 اسفند 1393 | 10:50 ق.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98