تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - برگزاری همایش انجمن بانوان نیکوکار استان البرز

بانوان نیکوکار استان البرز همانند همیشه حامی بی ادعا کهریزک، برای همراهی با آسایشگاه دست به برگزاری همایشی بزرگ زدند.

به گزارش روابط عمومی  آسایشگاه خیریه كهریزك استان البرز،‌ همكاران دفتر بانوان نیکوکار استان البرز همایشی هنری به نفع کودکان معلول آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز زدند.

محل برگزاری همایش که با برپایی بازارچه خیریه همراه بود در محل پارک خانواده واقع در بلوار مولانا محلی که برای سرگرمی و تفریح خانواده های استان در نظر گرفته شده است برگزار گردید. زمان برگزاری مورخ 31/02/94 و 01/03/94 ساعت 17 الی 21 بود .

در این دو روز شهروندان ساکن استان البرز با فعالیتهای انجمن بانوان نیکوکار برای همکاری هرچه بهتر با کهریزک آشنا شدند. غرفه هایی که در این بازارچه برای فروش محیا بود شامل غذاهای خانگی ، شیرینی خانگی و کارهای دستی سالمندان بود که تمامی مبالغ فروش به نفع کودکان معلول کهریزک اهدا گردید.

در کنار بازارچه مراسم جشن نیز برپا گشت که کودکان معلول نگهداری شبانه روزی میهمانان این جشن بودندو گروه تاتر معلولین در حرکتی نمایشی توانایی معلولان را به اجرا در آوردند .

خانم نظری دوست مدیر انجمن بانوان نیکوکار استان البرز ضمن خیر مقدم به شهروندان ، میهمانان و هنرمندان خیّر هدف از برگزاری چنین همایشی را شناسایی آسایشگاه كهریزك استان البرز و گروه بانوان نیكوكار به مردم كرج و خیرین ، دریافت كمكهای مردمی جهت تامین نیازها و تجهیزات مورد نیاز  ساختمان نیلوفر عنوان كردند. به گونه ای که  بعد از صحبت های ایشان فرم های عضویت برای سهیم بودن در این مهم با علاقه و اشتیاق توسط حضار پر شد.


طبقه بندی: فعالیت ها، 
برچسب ها: جشن، همایش، بازارچه خیریه، استان البرز،  
دنبالک ها: لینک خبر همایش در سایت رسمی آسایشگاه کهریزک،  

تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 | 10:49 ق.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98