تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - همایش بانوان نیكوكار

همایش بانوان نیكوكار

به گزارش روابط عمومی ، اعضای انجمن بانوان نیکوکار با مدیریت حمیده نظری دوست، برای ارائه عملکرد شش ماهه بانوان خیرّ تحت نظارتشان در همایش آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز شرکت کردند.

بانوان نیکوکاری که در انجمن بانوان نیکوکار استان البرز فعالیت های نقدی، غیر نقدی و اجرایی را برعهده دارند. آنان در ابتدای فعالیت خود در سال 84 اقدام به جمع آوری هزینه ساخت سالن آمفی تاتر، نمودند که در حال حاضر به بهره برداری رسیده است.

یکی دیگر از ا قدامات این مجموعه ، جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای ساخت ساختمان نیلوفر بود که این ساختمان 16 مهر سال 1392 با نام مركز جامع توانبخشی و نگهداری شبانه روزی كودكان معلول ذهنی زیر 14 سال، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. در حال حاضر این انجمن بعنوان بانی ساختمان کودکان, با معرفی بانوان نیکوکار در کارهای اجرایی از قبیل آموزش, مراقبتی, خدماتی و نظافتی شرکت دارند. 

در ادامه این همایش مدیر آسایشگاه دکتر افشین وجدانی روشن ضمن تقدیر از حضور بانوان نیکوکار گفت : شما یکی از یاران با افتخار آسایشگاه هستید و می دانید که تمامی هزینه های مددجویان از طریق مشارکت مردم صورت می گیرد.

در پایان ایشان ضمن تشکر و سپاس از زحمات بانوان نیکوکار، اظهار داشتند قطعاً کار شما معامله با خداوند است و انرژی این خدمت رسانی بر زندگی تان جاری می گرد.

پس از سخنرانی دکتر وجدانی روشن ، حمیده نظری دوست، مدیر انجمن بانوان نیکوکار به توضیح فعالیتهای هشت ماهه اجرایی و مالی پرداختند که تمامی این عملکرد ها از طریق آبونمان خیرین و بازارچه های خیریه مهیا گردید و همچنین از نحوه حضور اجرایی بانوان برای خدمت به سالمندان بخش زنان و کودکان معلول ساختمان نیلوفر پرداختند که در مجموع در این هشت ماه 2248 نیکوکار برای به ثمر رسیدن اهداف گروه فعالیت داشته اند.

با برنامه ریزی صورت گرفته خانم ها جوادی مدیر مرکز کودکان و نوروزانی مدیر بخش نگهداری سالمندان زن برای آشنایی هرچه بهتر و مفید تر بانوان توضیحاتی را ارائه دادند تا بانوان بتوانند بر اساس مقررات کهریزک هدفمند تر به یاری کودکان و سالمندان بیایند.

در پایان به بانوان نیکوکاری که در خدمت رسانی به سالمندان و کودکان نهایت سعی و تلاش خود را می نمایند لوح تقدیر اهدا گردید و پس از مراسم تمامی بانوان به بازدید از مراکز نگهداری آسایشگاه پرداختند.

طبقه بندی: گزارشات، 
برچسب ها: همایش بانوان نیكوكار، کهریزک استان البرز،  

تاریخ : چهارشنبه 30 دی 1394 | 10:09 ب.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98