تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - مراسم تجلیل از خیرین

مراسم تجلیل از خیرین

انجمن بانوان نیكوكار كهریزك به مناسبت میلاد پربركت حضرت علی و بزرگداشت از خیرین اقدام به برگزاری همایشی در آمفی تئاترآسایشگاه كهریزك استان البرز نمودهدف از برگزاری این مراسم، آشنایی بیشتر این نیکوکاران با آسایشگاه خیریه کهریزک و اطلاع از خدماتی که در سال 1394انجام گرفته بود .اعضای محترم هیئت مدیره نیزاز میهمانان ویژه این مراسم بودند و از نزدیک با همیاران آسایشگاه آشنا شدند.

در ابتدای برنامه خانم نظری دوست، مدیر انجمن بانوان نیکوکار استان البرز بیان نمودند : در سال گذشته 3 هزار بانوی نیکوکار در بخشهای شبانه روزی کودکان و سالمندان همراهی کرده اند و مفتخرند در حضور اعضای محترم هیئت مدیره از دو فعالیت به شرح: 1– طرح شیر 2- طرح ساک های نیلوفری رونمایی نماید.

در این جلسه دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک، طی سخنانی اظهارداشت: آسایشگاه خیریه کهریزک، بنیادی غیر دولتی غیر انتفاعی است که با کمکهای مردمی پابرجاست به طوریکه هشتاد و شش درصد بودجه توسط خیّرین تامین می شود. که در اینجا از تک تک شما نیکوکاران تشکر می کنم و از شما تقاضا دارم چنانچه پیشنهادی برای بهبود ارائه خدمات دارید آنرا عنوان نمایید. اعضای هیئت مدیره از زحمات بانوان صمیمانه تشکر کردند و از خداوند برای آنان طلب اجر و پاداش خیر کردند.

دو گروه موسیقی با نواختن آهنگ و خواندن شعر برشادی این روز افزودند. کودکان معلول مرکز نگهداری شبانه روزی ساختمان نیلوفر ، برای اولین بار تاتر اجرا کردند که مضمون این نمایش محبت کردن به تمامی موجودات بود و اجرای آن تاثیر بسیار خوبی برای بینندگان داشت.

برای همکاری بیشتر حاضرین جلسه با طرح های پیشنهادی انجمن بانوان، اعضای هیئت مدیره، نشان های طرح شیر را به میهمانان هدیه دادند تا با الصاق آن به دیگران نیز اطلاع رسانی کنند.

انجمن بانوان پس از مراسم به دیدار سالمندان مرکز نگهداری شبانه روزی مردان رفتند و با اهدا شاخه گل روز پدر و ولادت حضرت امام علی (ع) را به پدران کهریزک تبریک گفتند.


طبقه بندی: مناسبت ها، 
برچسب ها: کهریزک استان البرز، مراسم تجلیل، میلاد حضرت علی، بانوان نیکوکار،  

تاریخ : شنبه 11 اردیبهشت 1395 | 10:05 ب.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98