تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - برپایی بازارچه خیریه در پارک بانوان

انجمن بانوان نیکوکار استان البرز با برپایی بازارچه خیریه به مدت شش روز در محل پارک بانوان قدمی در تأمین نیازهای کودکان نیلوفری برداشتند.

با توجه به اینکه پارک بانوان برای استفاده بانوان ساخته شده است ولی با هماهنگی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج ، محمد رضا زین العابدینی در روز اول بازدید برای عموم آزاد و خود ایشان نیز در مراسم افتتاح حضور داشتند. ایشان پس از بازدید غرفه ها ، اقدام به مشارکت در خرید کالاها کرده و اعلام داشتند با توجه به تفاهم نامه سال 94 در سال 95 نیز همچنان برای برپایی بازارچه، آسایشگاه را حمایت می کنند.

اعضای انجمن بانوان عهده دار غرفه های لباس، غذا، عرقیات، لوازم بهداشتی و ... بودند که با همکاری و همدلی اقدام به فروش اقلام به نفع کودکان کهریزک کردند.

حمیده نظری دوست ، مدیر انجمن بانوان نیکوکار استان البرز هدف از برگزاری بازارچه ها توسط انجمن را جمع آوری کمک های مردمی به نفع کودکان کهریزک، معرفی آسایشگاه از طریق بنر و برشور های تبلیغاتی ، عضو گیری نیکوکارانی که قصد همکاری برای کارهای اجرایی را دارند، می داند. این بازارچه همچنین با کمک و همکاری مدیرپارک مهندس ذاکر زاده به شکل مناسب برگزار شد.

طبقه بندی: فعالیت ها، 
برچسب ها: بازارچه خیریه، کهریزک کرج، بانوان نیکوکار، پارک بانوان،  

تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395 | 11:54 ق.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98