تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - برگزاری مراسم افطاری و گلریزان
برگزاری مراسم افطاری و گلریزان

انجمن بانوان نیکوکار استان البرز به مناسبت تولد امام حسن مجتبی اقدام به برگزاری مراسم افطاری و گلریزان به نفع کودکان معلول آسایشگاه کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و تولد کریم اهل بیت و پیشوای دوم جهان امام حسن مجتبی (ع) اعضای انجمن بانوان نیکوکار استان البرز اقدام به مراسم جشن با حضور خیّرین و مددجویان آسایشگاه نمود.
میهمانان مراسم افطاری سالمندان بخش زنان و مردان، کودکان معلول که در کنار خیّرین آسایشگاه در کنار هم برای داشتن ساعاتی خوش حضور داشتند. یکی از برنامه ها اجرای نمایش تاثیر گذار " ماهی کوچولو " توسط کودکان بود، آنها با اجرای زیبایشان به میهمانان نشان دادند با اینکه دچار معلولیت ذهنی جسمی هستند ولی با آموزش های مربی تاتر، ناهید علی بخش، می توانند نمایش اجرا کنند. حاضرین در مراسم با تشویق خود، لبخند را بر لبان کودکان نشاندند.
آسایشگاه خیریه کهریزک برای خدمات رسانی به دردمندان، نیازمند حمایت و پشتیبانی مردم می باشد، بر همین اساس مدیر انجمن بانوان نیکوکار حمیده نظری دوست، در روز ولادت پناه مستمندان و تهیدستان، با امید به لطف خدا، در اثنای مراسم گلریزانی به نفع کودکان معلول براه انداختند که خیرین در این همت عالی، کمکهای قابل توجهی نمودند. یکی از این کمکها، سلینا دختر 7 ساله یکی از خیرین بود که در ازای تابلو نقاشی گوشواره خود را بیرون آورد و تقدیم کهریزک نمود.
گروه های موسیقی با همراهی هاله خواجه نصیر و جواد سمنگانی مجریان رادیو و تلویزیون به اجرای برنامه های شاد پرداختند. مدیر آسایشگاه دکتر افشین وجدانی روشن ضمن خوشامد گویی به میهمانان از همکاری همیشه آنها تشکر نمودند. در پایان مراسم میهمانان بر لوح یادبود کهریزک کلامی و اثری ماندگار باقی گذاشتند. 


طبقه بندی: فعالیت ها، 
برچسب ها: کهریزک استان البرز، مراسم افطاری، گلریزان،  

تاریخ : دوشنبه 7 تیر 1395 | 11:18 ق.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98