تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - دیدار بانوی تکواندو کار ایران از مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز

بانوی تکواندو کار ایران روز جمعه به دیدار مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز آمدند

 

 بانوی مدال آور تکواندوی ایران کیمیا علیزاده جمعه باشکوهی برای ساکنین کهریزک بهمراه آورد. کیمیا علیزاده که برای نخستین بار در تاریخ برای بانوان مدال آورد، و با هماهنگی انجمن بانوان نیکوکار استان البرز به دیدار مددجویان این مرکز آمد.

در ابتدای حضور مورد استقبال کودکان معلول زیر 14 سال مرکز نگهداری شبانه روزی ساختمان نیلوفر قرار گرفت و با دسته گل اهدایی کودکان همراه آنها شد. کیمیا علیزاده عنوان نمودند: خوشحال هستم که در کنار این بچه ها هستم و من وظیفه خودم میدانم که به این بچه ها سر بزنم، به هر حال هرکسی یک عقیده ای دارد و من سعی می کنم هر کاری که از دستم بر بیاید برای این بچه ها انجام دهم .ایشان در پاسخ به بیان احساسشان از حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک گفتند: قادر به توصیف احساسم نمی باشم اینها فرشته هایی هستند که من بسیار خوشحالم که امروز در کنارشان هستم.

کیمیا علیزاده به درخواست مهرداد کودک بی سرپرست، او را در آغوش گرفت و در طول مسیر کودکان را نوازش می کرد .

علیزاده قهرمان نامی ایران زمین به دیدار سالمندان و معلولان جسمی حرکتی نیز رفتند. سالمندان با دیدن ایشان به استقبالش رفته خوش آمدگویی گفتند و در طول مسیر به مرکز نگهداری شبانه روزی معلولان جسمی حرکتی _ ام اس- ضایعه نخاعی رفته و برای آنها آرزوی سلامتی نمودند. کیمیا به عیادت سامان معلول جسمی حرکتی که خود در گذشته بسکتبالیست بود ولی به دلیل سانحه در هنگام بازی دچار معلولیت شده رفت و این عیادت باعث خوشحالی و امید بیشتر برای او شد.

گروه های خبرگزاری و صداو سیما برای ثبت این عیادت بانوی تاریخی ایران نیز حضور داشتند و از تمامی لحظات برای تهیه گزارش بهره مند شدند. 
طبقه بندی: فعالیت ها، 
برچسب ها: کیمیا علیزاده، بانوی تکواندوکار، کهریزک، استان البرز،  

تاریخ : دوشنبه 15 شهریور 1395 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98