تبلیغات
بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز - برگزاری جشن تولد فصلی کودکان کهریزک
برگزاری جشن تولد فصلی کودکان کهریزک


یکی از نیکوکاران برای بوجود آوردن لحظات شاد، جشن تولدی با حضور گروه موسیقی در بخش نگهداری شبانه روزی کودکان معلول به پا نمود.
مدیر مهد کودک" هانی " با هماهنگی و حضور مدیر انجمن بانوان نیکوکار، مراسم تولد فصلی کودکان معلول را عهده دار شدند و ساعات خوشی را برای کودکان رقم زدند.
از آنجاییکه روز تولد هر فرد روز خاصی برای او محسوب می شود ، آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در پایان تمامی فصلها اقدام به برگزاری تولد فصلی برای کودکان معلول مجموعه می نماید. این بار سیما سلیمانی مدیر مهد کودک هانی، تمامی لوازم مربوط به تولد که باعث خوشحالی کودکان می شد را تهیه و با عمو شکیب گرداننده موسیقی کودکان به آسایشگاه آمدند. گروه موسیقی علاوه بر اجرای قطعات موسیقی کودکان، به اجرای نمایش طنز عروسکی نیز پرداختند .
برای اینکه بچه ها جشن تولدی،  پر انرژی داشته باشند از تمامی بچه های مرکز دعوت شد تا در جشن شرکت نمایند . برگزاری اینگونه مراسم ها  این باور را به کودکان می‌دهد که حضور شان بسیار مهم است و  باعث افزایش اعتماد به نفس کودکان و ایجاد شور و نشاط در کودکان  می‌شود.
سلیمانی از این اقدام بسیار خوشحال و خرسند بود و عنوان نمود : برای اولین بار است که قدم به این مرکز می گذارم و بسیار خوشحالم از اینکه توانستم نیتم را اجرا کنم ، این جا فضای بسیار خوبی است و من قصد دارم این کار را ادامه داده و  مراسم های بیشتری را برای آنها تهیه و تدارک ببینم. 
طبقه بندی: فعالیت ها،  مناسبت ها، 
برچسب ها: کهریزک، استان البرز، بانوان نیکوکار، جشن تولد، کودکان معلول،  

تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1395 | 07:58 ق.ظ | نویسنده : banoyenikokar | نظرات
.:


  • کمیاب98